pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Z nurtu wspomnień o Janie Pawle II

Autor książki:

ks. Stefan Misiniec

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788377205297
ISBN: 978-83-7720-529-7
Data: 2019-03-26
35.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W nurcie ukazujących się wspomnień o Świętym Janie Pawle II, wyróżnia się zbiór opracowań faktograficznych ks. dr. Stefana Misińca - świadka tamtych czasów, opisujących na bieżąco wydarzenia w Kościele - w Polsce i w Watykanie, z udziałem ks. Karola Wojtyły /Jana Pawła II.

Wraz z Autorem uczestniczymy w spotkaniach z współczesnym Świętym, przebiegających w różnych okolicznościach - od czasów krakowskich po Watykan, poznajemy poglądy Papieża z Polski na zagadnienia kulturalne i pracę duszpasterską z młodzieżą. Niemal dziennikarskie relacje, stają się barwne przez włączenie w opisy zdarzeń osobistych wrażeń i refleksji. Książka ilustruje czasy w jakich żył i pracował nasz Wielki Rodak, oraz atmosferę pewnej nadzwyczajności dostrzeganą już wtedy przez jego otoczenie.

Publikacja została opracowana z myślą o ludziach wspominających z wzruszeniem Jana Pawła II oraz o młodzieży która z racji wieku nie może go już pamiętać. Atrakcyjnym atutem są liczne fotografie, wykonane przez samego Autora lub pochodzące z jego archiwum, przeważnie nigdy nie publikowane.

Książka "Z nurtu wspomnień o Janie Pawle II" - ks. Stefan Misiniec - oprawa twarda - Wydawnictwo Petrus. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2019 r. Cena 35.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.