pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wydajna praca z MySQL

Autor książki:

Daniel Nichter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788328392908
ISBN: 978-83-2839-290-8
Data: 2022-08-19
61.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To książka skierowana do programistów, którzy znają podstawy My SQL, choć niekoniecznie na zaawansowanym poziomie, i chcą zgłębić wiedzę na temat tej technologii, aby móc z niej korzystać w maksymalnie wydajny sposób. Stawia na naukę efektywności pracy - pokazuje i objaśnia rozwiązania pozwalające na szybkie i proste posługiwanie się relacyjnymi bazami danych. Co ważne, treść została zilustrowana wieloma przykładami dotyczącymi różnych elementów i mechanizmów My SQL, których zastosowanie umożliwia wysyłanie do bazy danych zoptymalizowanych zapytań.

Daniel Nichter prezentuje dobre praktyki, po które warto sięgać, aby tworzyć wydajny kod. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych, podaje gotowe rozwiązania wraz z wyjaśnieniami umożliwiającymi wysyłanie nawet skomplikowanych zapytań przy minimalnym obciążeniu serwera. To cenne źródło wiedzy niezbędnej do szybkiej nauki praktycznego zastosowania My SQL.

W książce między innymi:

  • przykłady kodu i jego zastosowania
  • porady dotyczące tworzenia szybkich zapytań generujących jak najmniejsze obciążenie serwera
  • opisy narzędzi i mechanizmów do diagnostyki i optymalizacji działania baz danych My SQL

 

Książka "Wydajna praca z MySQL" - Daniel Nichter - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2022 r. Cena 61.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.