pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

www afgan com pl

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warbook
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 144x207 mm
EAN: 9788364523397
ISBN: 978-83-6452-339-7
Data: 2015-09-21
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ciszewski w świetnej formie, w tandemie z debiutującym Michrowskim, wraca do swojego sztandarowego cyklu.

Nie można było podjąć tematu lepiej! Słuchacze i Czytelnicy będą zachwyceni!
Marcin Beme
Od chwili, gdy porucznik Jan Koller ląduje w Afganistanie, wszystko wydaje się nie takie, jak trzeba. Pierwszym Samodzielnym Batalionem Rozpoznawczym dowodzi idiota, a oficerowie, których Kollerowi kazano aresztować, należą do najbardziej godnych zaufania w całym kontyngencie. Jakby tego było mało - z Raji, najbardziej wysuniętym posterunkiem sił polskich, nie udaje nawiązać połączenia...

Koller staje na czele plutonu i z pomocą trzech Rosomaków rusza w kierunku bazy milczącego oddziału. Przygotowany do wykonywania zadań śledczych porucznik nie ma pojęcia, czego spodziewać się na miejscu. Wie tylko, że dowódcą gniazda był jego przyjaciel ze szkoły oficerskiej, zaś krótko przed zniknięciem z eteru w obozie pojawił się tajemniczy amerykański oddział...

Najważniejsze stają się pytania: kto przechwycił MDS - eksperymentalne urządzenie umożliwiające podróże w czasie? I jak pragnie zmienić losy świata właśnie w tym miejscu?
Jan Wieteska, Nancy Sanchez, Janusz Wojtyński i Leszek Jamróz, znane z serii WWW postaci, ożywają na nowo w kolejnej części przygód Pierwszego Samodzielnego Batalionu Rozpoznawczego.

Książka "www afgan com pl" - Marcin Ciszewski, Tadeusz Michrowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Warbook. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2015 r.