pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wstań i idź dalej!

Autor książki:

Hanna Zachoszcz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 204 s.
Wymiar: 210x145 mm
EAN: 9788372560087
ISBN: 978-83-7256-008-7
Data: 2022-07-07
22.26  25.00  2.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia i motywacji w pełneniu ról: rodzinnych, zawodowych i społecznych, treść tej książki z pewnością będzie dla Ciebie pomocna. Jest ona kierowana do osób, które odczuwają zmęczenie w służbie innym ludziom. Ma charakter refleksyjny. Ukazana w niej wartość życia rozbudza pragnienie do dbania o tę wartość. W swojej treści zawiera wiele przykładów z życia codziennego autorki, mających odzwierciedlenie w konkretnych Ewangeliach. Stawiane czytelnikowi pytania zachęcają do dokonania większego niż dotychczas wglądu we własne życie, by w następstwie odnieść je do osobistej relacji z Panem Bogiem. Propozycja wykonania różnych ćwiczeń służy jako narzędzie rozwoju osobistego i duchowego, otwierając na podejmowanie nowych wyzwań w służbie ludziom.

Hanna Zachoszcz jest dyplomowanym andragogiem, doradcą zawodowym, coachem, certyfikowanym trenerem planowania kariery zawodowej programu: Spadochron. Jej życiowym powołaniem jest edukacja wspierająca rozwój osobisty i zawodowy osób dorosłych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w obszarze rehabilitacji społeczno-zawodowej.

Zauroczona rekolekcjami ignacjańskimi, które miały miejsce w połowie drogi jej życia, postrzega Biblię za główne narzędzie rozwoju człowieka w sferze osobistej i zawodowej. Dzięki temu jej życie nabrało głębszego sensu i znaczenia.

Drogi Czytelniku!

Jeśli powołany do służby ludzkiemu życiu odczuwasz zmęczenie, to zapraszam Cię w podróż po wyjątkowe lekarstwo, które niewątpliwie wzmocni siły duchowe, tak bardzo potrzebne do zmagania się z trudem Twojej pracy. Nie obiecuję Ci łatwej drogi, ponieważ poprowadzi Cię ona w głąb Twojej duszy, a to wymaga dużej odwagi. Nie obiecuję Ci też, że po przeczytaniu tej książki Twoje trudności na pewno się skończą, ale obiecuję, że odtąd będziesz na nie patrzył z zupełnie innej perspektywy. Otóż nauczysz się spoglądać na swoje życie oczyma Pana Boga, po to, by zrozumieć jego głębszy sens.

W moim życiu był czas, w którym doświadczałam wypalenia zawodowego i po części życiowego.

Hanna Zachoszcz

Książka "Wstań i idź dalej!" - Hanna Zachoszcz - oprawa miękka - Wydawnictwo Pomoc. Misjonarzy Krwi Chrystusa. Książka posiada 204 stron i została wydana w 2022 r. Cena 22.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]