pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Trening świętego Ignacego. Codzienny plan duchowego rozwoju

Autor książki:

Timothy Muldoon

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788327719652
ISBN: 978-83-2771-965-2
Data: 2021-10-18
28.39  39.90  11.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wytrenuj swoją duchową kondycję W dzisiejszych czasach szczególnie zależy nam na dbaniu o zdrowie i kondycję fizyczną. Pragniemy też pokoju wewnętrznego, poczucia sensu istnienia, łączności z innymi ludźmi, poznania Boga oraz świata. Często zapominamy, że tak jak ciało, możemy również wytrenować naszą duchowość. Zarówno do jednego, jak drugiego potrzebujemy czasu i cierpliwości.

Tim Muldoon odnosząc się do naszej codzienności pokazuje, jak wiele wspólnego ma "sprawność duchowa" ze sprawnością fizyczną. Proponuje wyjątkowy trening na podstawie ćwiczeń duchowych św. Ignacego, który pozwoli nam czerpać radość z życia i bliskości Boga.

Nikt nie zostaje od razu olimpijczykiem; nikt nie staje się od razu mistykiem. I w jednym, i w drugim wypadku potrzebna jest dalekosiężna wizja. Dla Ignacego ta wizja była bardzo prosta: chciał poznać wolę Boga, by w ten sposób osiągnąć największe szczęście. Dlatego zapraszam cię do tego treningu, który pomoże ci rozeznać wolę Boga również w stosunku do twojego życia.

Tim Muldoon - teolog katolicki, redaktor i wykładowca. Prowadził zajęcia na Aloysius College, a następnie przez dwanaście lat był wykładowcą duchowości ignacjańskiej w Boston College. Były przewodniczący Wydziału Studiów Religijnych, Filozofii i Teologii w Mount Aloysius College. Obecnie pełni funkcję dyrektora ds. Edukacji misyjnej w Catholic Extension. Autor wielu książek z zakresu teologii, duchowości, małżeństwa i rodziny.

Książka "Trening świętego Ignacego. Codzienny plan duchowego rozwoju" - Timothy Muldoon - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]