pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Współczesne teorie społeczne. W kręgu ujęć paradygmatycznych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 651 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788373958616
ISBN: 978-83-7395-861-6
Data: 2015-01-29
55.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
zdjęcie

Opis książki:

„Współczesne teorie społeczne. W kręgu ujęć paradygmatycznych” to nie pierwszy u nas podręcznik akademicki traktujący o współczesnych teoriach społecznych i socjologicznych. Redaktorzy naukowi i autorzy starali się tak tę książkę przygotować, by zaprezentować nowe interpretacje, nowe odczytanie niektórych ujęć paradygmatycznych, np. teorie konfliktu, pokazując równocześnie nowe nurty w socjologii, np. krytyczną analizę dyskursu czy teorie queer. Mamy nadzieję, że przekazywany Czytelnikowi podręcznik będzie uzupełnieniem dla już istniejących zarówno autorstwa polskich socjologów, jak i zagranicznych, że będzie także ważną wskazówką intelektualną dla wszystkich zainteresowanych nowymi interpretacjami rzeczywistości społecznej odczytywanej przez socjologów i przedstawicieli pokrewnych nauk społecznych i humanistycznych.

Książka powstała z myślą o studentach socjologii, ale nie tylko… Jako przewodnik po najnowszych teoriach socjologicznych została pomyślana jako ważna lektura dla studentów i wykładowców także innych dyscyplin z zakresu nauk humanistycznych i nauk społecznych oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami teoretycznymi we współczesnej socjologii.

Książka "Współczesne teorie społeczne. W kręgu ujęć paradygmatycznych" - Marek S. Szczepański, Anna Śliz - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego. Książka posiada 651 stron i została wydana w 2019 r. Cena 55.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.