pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Współczesne koncepcje innowacji

Autor książki:

Edyta Gwarda-Gruszczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 182 s.
EAN: 9788382200591
ISBN: 978-83-8220-059-1
Data: 2020-12-12
48.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja jest skierowana do studentów, doktorantów i młodych badaczy. Zamierzeniem autorki nie było opracowanie podręcznika akademickiego, w którym można znaleźć wszystkie najważniejsze zagadnienia z zakresu zarządzania innowacjami. Głównym celem monografii jest prezentacja współczesnych koncepcji, a przede wszystkim kierunków rozwoju innowacji. Podstawą analiz stały się koncepcja zrównoważonego rozwoju oraz przewidywane przez analityków megatrendy, które będą kształtowały świat w kolejnych latach.

Obecnie technologia uznawana jest za jeden z głównych czynników, które wpływają na wszystkie aspekty życia ludzkiego. Stopień zaawansowania nowoczesnych technologii i ich wszechobecność sprawiają, że innowacyjne rozwiązania mają coraz większy wpływ na życie ludzi oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw. Dlatego w publikacji dużo uwagi poświęcono innowacjom technologicznym, zwłaszcza tym, które mogą stanowić podstawę do tworzenia nowości w innych sektorach (np. technologie graniczne, kluczowe technologie wspomagające). W monografii poruszono także problematykę innowacji w obszarze ekologii i w sferze społecznej oraz podjęto próbę identyfikacji kierunków jej rozwoju w Europie i na świecie.

Książka "Współczesne koncepcje innowacji" - Edyta Gwarda-Gruszczyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 182 stron i została wydana w 2020 r. Cena 48.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.