pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wschody i zachody cz. 1. Obietnica
Tytuł książki:

Wschody i zachody cz. 1. Obietnica

Autor książki:

Jolanta Wachowicz-Makowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788379423293
ISBN: 978-83-7942-329-3
Data: 2014-09-25
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Takiego jutra nie było dziś
Takiego jutra nie było dziś 34.30 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Obietnica
Obietnica 24.33 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Obietnica poranka
Obietnica poranka 26.57 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Czas ognistych kwiatów
Czas ognistych kwiatów 30.99 zł pozycja dostępna!
Joanna jest bardzo młodą kobietą, która dopiero rozpoczyna swoje dorosłe życie. Jej uroda i wdzięk pociągają wielu mężczyzn. Ona sama nie chce jednak wdawać się w luźne czy przelotne związki, marząc o wielkiej miłości, małżeństwie i rodzinie.

Kiedy poznaje młodego malarza - Krzysztofa - przeżywa swoją pierwszą, ogromną miłosną fascynację i jednocześnie zaczyna interesować się sztuką. Po dramacie rozstania młoda kobieta stopniowo wchodzi w okres swojej wewnętrznej dojrzałości. Szukając pociechy i życiowej stabilizacji, wychodzi za mąż za mężczyznę, który - ze względu na swój wiek i pozycję - daje jej szansę na spokojne, wygodne życie.

Kiedy wydaje się, że jej pragnienia i oczekiwania zostają spełnione, okazuje się, że nie wszystko układa się jak w bajce Jolanta Wachowicz-Makowska, absolwentka socjologii UW, doktorantka Instytutu Pedagogiki, dziennikarka, publicystka.

Autorka i współautorka książek naukowych i popularno-naukowych z dziedziny socjologii i psychologii, książek wspomnieniowych ( Chochlą i mieczem, Czas zapamiętany, Panienka w PRL-u, Schola Amabilis ), książek dla dzieci ( Mój przyjaciel Zawisza, Proste gry i zabawy matematyczne, Listy do Jasia, Listy do Jędrusia ), powieści obyczajowych ( O cokolwiek poprosicie, Czas nadziei ).

Książka "Wschody i zachody cz. 1. Obietnica" - Jolanta Wachowicz-Makowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]