pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wybuchowe związki. Małżeństwo z Pakistańczykiem

Autor książki:

Sylwia Kaźmierczak-Ali

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788381473040
ISBN: 978-83-8147-304-0
Data: 2019-02-13
20.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Lets get ready to rumble! czyli potyczki małżeńskie Polki i Pakistańczyka
Sylwia Kaźmierczak-Ali, od czterech lat szczęśliwa żona Pakistańczyka, w pełen humoru sposób opowiada o plusach i minusach życia z "tym obcym". Jak mówi autorka, mariaż Wschodu i Zachodu nie zawsze jest prosty, ale za to bez wątpienia wielobarwny i zaskakujący.

Walka o to, czyje ma być na górze, trwa! W jednym narożniku ona - wyzwolona Europejka, dla której domowe pielesze nie są gwarancją szczęśliwego życia. W drugim on - związany z rodziną węzłem gordyjskim Pakistańczyk. Jaki będzie wynik rywalizacji Wschodu z Zachodem? Czy nastąpi wielki wybuch, po którym zostaną tylko zgliszcza? Czy któraś ze stron przegra walkowerem? A może dojdzie do zawieszenia broni i bohaterowie tej opowieści będą żyli długo i szczęśliwie?
Małżeństwo z Pakistańczykiem. To taka wycieczka zagraniczna, ale w zaciszu domowym. Wiemy jednak, że każde biuro podróży ma listę rzeczy, które nas zaskoczą tuż po rozpoczęciu urlopu. Wkraczamy w ten świat odmienione, nikt z nowych znajomych nie wie, że mąż nas bił, nie szanował, zdradzał, że nie kochałyśmy jeszcze nigdy, że zbędne kilogramy nie pomagały w znalezieniu chłopaka i zawsze byłyśmy raczej lepszym kumplem niż koleżanką, którą można było się zauroczyć.

Sylwia Kaźmierczak-Ali, absolwentka opolskiej polonistyki.

Pochodzi z małej miejscowości na Dolnym Śląsku. Obecnie mieszka wraz z mężem w Norwegii. Swoje debiutanckie dzieło opiera na ponad czteroletnim małżeństwie z Pakistańczykiem. Ma 27 lat i głowę pełną pomysłów.

Książka "Wybuchowe związki. Małżeństwo z Pakistańczykiem" - Sylwia Kaźmierczak-Ali - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.