pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

World of Warcraft. Dzień smoka

Autor książki:

Richard A. Knaak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788367323000
ISBN: 978-83-6732-300-0
Data: 2022-06-30
36.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wyjątkowa opowieść o magii, wojnie i bohaterstwie, oparta na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii gier firmy Blizzard Entertainment.

Dawno temu, w spowitych mgłą niepamięci czasach, Azeroth zamieszkiwały najprzeróżniejsze niezwykłe stworzenia. Tajemnicze elfy i śmiałe krasnoludy współistniały z plemionami ludzi w harmonii, ciesząc się pokojem. Było tak do chwili, w której przybycie demonicznej armii, znanej jako Płonący Legion, na zawsze zburzyło porządek świata. Dziś orkowie, smoki, gobliny i trolle toczą walkę o dominację nad rozproszonymi, skłóconymi królestwami. W ten oto sposób realizuje się złowieszczy plan, który zadecyduje o losach świata Warcraft.

W wyniku niepokojących napięć między najwyżej postawionymi czarodziejami świata, buntowniczy mag Rhonin wyprawia się w niebezpieczną podróż na opanowane przez orków ziemie Khaz Modan. Podczas swojej ekspedycji Rhonin odkryje zatrważający spisek, mroczniejszy niż wszystko, z czym do tej pory się zetknął. Jeśli w świecie Azeroth ma nastać kolejny świt, Rhonin będzie musiał zawrzeć niebezpieczny sojusz z pradawnymi istotami powietrza i ognia.

Książka "World of Warcraft. Dzień smoka" - Richard A. Knaak - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2022 r. Cena 36.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.