pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga Szamana. Etap 1. Początek

Autor książki:

Wasilij Machanienko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 334 s.
Wymiar: 210x140 mm
EAN: 9788367323888
ISBN: 978-83-6732-388-8
Data: 2023-01-23
36.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wyjątkowa powieść fantasy nowego gatunku Lit RPG. Numer jeden na liście najpopularniejszych e-booków w Rosji.

Barliona. Wirtualny świat pełen potworów, walk, przygód, tajemnic i graczy spragnionych tego, co w prawdziwym życiu niedostępne: elfów i magii, krasnoludów i gnomów, smoków i księżniczek oraz niezapomnianych konfrontacji.

Gracze Barliony pozostają online całymi miesiącami; zamknięci w podtrzymujących funkcje życiowe kapsułach, nie wracają do realu, ścigając się z innymi w levelowaniu postaci i zdobywaniu kolejnych osiągnięć. W Barlionie prawie wszystko jest dozwolone, a gracze nie odczuwają bólu i cierpienia. Tak działają filtry doznań: każdy cios, potknięcie, rana odbierane są przez graczy tak, jakby rozgrywały się na ekranie monitora: zupełnie bez bólu.

Ale od każdej zasady są wyjątki. Istnieje grupa graczy, dla których Barliona zamieniła się w piekło. To przestępcy, zesłani tam w ramach odbywania kary - ich filtry doznań są wyłączone. Odczuwają wszystko tak, jak w najprawdziwszym realu.

Główny bohater został skazany na osiem lat więzienia za nieumyślnie popełnione przestępstwo. W ramach kary osadzono go w jednej z barliońskich kopalni i przydzielono mu postać Szamana, jedną z najmniej popularnych klas. Ma wyzerowane statystyki. Nie zna reguł dotyczących życia więźniów - ich świat w Barlionie wygląda zgoła inaczej niż świat wolnych graczy.

Czy uda mu się przetrwać Czy poradzi sobie z panującymi w wirtualnych więzieniach złem i przemocą O tym przeczytacie w bestsellerowej powieści Lit RPG Wasilija Machanienki.

Książka "Droga Szamana. Etap 1. Początek" - Wasilij Machanienko - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 334 stron i została wydana w 2023 r. Cena 36.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.