pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Opowieści starych drzew. Pamięć lasu

Autor książki:

Agnieszka Osikowicz-Chwaja

Dane szczegółowe:
Wydawca: Alegoria
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 268 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788362248513
ISBN: 978-83-6224-851-3
Data: 2019-09-06
20.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Magia powraca, chociaż nikt już w nią nie wierzy. Las pamięta moc, która kilka pokoleń wcześniej sprowadziła na świat zamęt i zniszczenie. Teraz postanawia przypomnieć o niej ludziom.

Krwawa wojna domowa pogrąża Sahinrę w chaosie. Ukryty w Smutnym Lesie oddział rebeliantów przemienia się w nękającą okolicę bandę krwawych rzezimieszków. Kapitan Asger Sidort i jego trzecia kompania lekkiej jazdy dostają rozkaz spacyfikowania niedawnych sprzymierzeńców. Gdy docierają na miejsce, okazuje się, że burmistrz Soli, miasteczka położonego niedaleko starej puszczy, nie żyje. Wydaje się, że został rozszarpany przez dzikie zwierzęta, lecz porucznik Kerk Tor, wojskowy lekarz, ma wątpliwości co do prawdziwej przyczyny jego śmierci. Asger pozostaje jednak głuchy na plotki o odradzającej się magii i zamieszkujących wśród drzew bestiach.

Do czasu. Demony przeszłości zostały już uwolnione.

Agnieszka Osikowicz-Chwaja - pochodzi z Górnego Śląska (zwłaszcza z Gliwic), potem przeniosła się do Krakowa, a teraz mieszka w Trzebuni koło Myślenic. Uczyła w szkole, projektowała i robiła biżuterię, ale to pisanie daje jej największą satysfakcję. Na początku chciała pisać powieści historyczne, jednak przerzuciła się na fantastykę. Zaczynała opowiadaniami w Esencji, Okolicy Strachu i Silmarisie. Teraz przeszedł czas na pełnokrwistą powieść.

Książka "Opowieści starych drzew. Pamięć lasu" - Agnieszka Osikowicz-Chwaja - oprawa miękka - Wydawnictwo Alegoria. Książka posiada 268 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.