pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rubieże imperium. Kraniec nadziei

Autor książki:

Rafał Dębski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 124x199 mm
EAN: 9788364030437
ISBN: 978-83-6403-043-7
Data: 2015-02-04
26.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W odległej przyszłości ludzie panują nad większą częścią ramienia Galaktyki. Jednak nie są to czasy pokoju. Dwie główne siły, Cesarstwo i Republika, wciąż toczą wojnę. Wrogie floty ścierają się, próbując przejąć kontrolę nad nowymi terytoriami i zasobami kosmosu.

Kapitan Aidan Samuels, dowódca niszczyciela Sirene, musi wziąć udział w tajemniczej misji. Uwielbiany przez własną załogę, Samuels jest solą w oku przełożonych. To mistrz wszechświata w lekceważeniu regulaminów, co nie przeszkadza mu znakomicie wykonywać powierzonych zadań. Podczas wojny tacy ludzie są na wagę złota. Bo właśnie ktoś tego pokroju potrafi rzucić się w wir walki, ryzykując wszystko, a jednocześnie jest w stanie wyjść obronną ręką z największego niebezpieczeństwa.

Co czeka grupę zadaniową floty cesarskiej w odległym rejonie kosmosu Czy nieokiełznana natura Samuelsa będzie atutem, czy raczej przeszkodą podczas tej misji Dynamiczne, plastycznie ukazane walki w przestrzeni, podstępy i tajemnice, przyjaźń i zdrada, szaleńcza odwaga i poświęcenie... Wszystko to można znaleźć na kartach pierwszego tomu trylogii Rafała Dębskiego Rubieże imperium. Atutem powieści są także - jak zwykle u tego autora - świetnie skrojone, tętniące życiem, krwiste postaci bohaterów.

Książka "Rubieże imperium. Kraniec nadziei" - Rafał Dębski - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.