pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Więzy krwi. Hajmdal. Tom 4

Autor książki:

Dariusz Domagalski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 122x195 mm
EAN: 9788366375260
ISBN: 978-83-66375-26-0
Data: 2020-03-30
24.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Wyremontowany „Hajmdal” opuszcza terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego i mknie ku rubieżom Galaktyki, ku własnemu przeznaczeniu. Cel podróży zna jedynie admirał Kashtaritu i garstka najwyższych rangą oficerów. Drednot dociera do systemu zamieszkiwanego przez prymitywne cywilizacje, które nie opanowały jeszcze lotów kosmicznych.

Mieszkańcom mglistej planety Manju grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. W ich stronę zmierza rój okrętów-asteroid krwiożerczych Luusaat, którzy są w stanie zgładzić całą populację planety. Na ich drodze staje „Hajmdal”, podejmując desperacką próbę powstrzymania inwazji.

Sierżant Ezra Leahy i dowodzony przez niego Pluton 7 zostaje wysłany z misją ochrony mieszkańców planety. Jednak sprawy od samego początku przybierają zły obrót. Dodatkowo tubylcy sami w sobie stanowią niezwykłą tajemnicę.W bitewnym zgiełku, wśród świszczących kul, w oparach gęstej mgły, zwiadowcy po raz kolejny muszą zmierzyć się nie tylko z niebezpieczeństwami i swoimi słabościami, ale również z sekretem pochodzenia ludzkości oraz własnym przeznaczeniem.

Opadają kolejne zasłony skrywanych tajemnic.

Pojawiają się nowe pytania.

To jeszcze nie kres wędrówki.

Książka "Więzy krwi. Hajmdal. Tom 4" - Dariusz Domagalski - oprawa Miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2020 r. Cena 24.65 zł. Zapraszamy na zakupy!