pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor książki:

Dariusz Domagalski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 186x106 mm
EAN: 9788365661722
ISBN: 978-83-6566-172-2
Data: 2018-10-25
25.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris, na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani "Hajmdal" kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów, którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu - admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie, czy ku zwycięstwu?
Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody, żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha - olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis, wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

Na niegościnnych globach, na pustynnych piaskach, skutych lodem powierzchniach, w tropikalnych dżunglach, na cuchnących błotem księżycach żołnierze terrańskich sił zbrojnych wypełniają misje zwiadowcze. Narażeni na niebezpieczeństwa, walcząc z siłami natury, przerażającymi stworami, tubylcami i wrogami, których obecności się nie spodziewali, trafiają na kolejne elementy tajemnicy związanej z pochodzeniem i przeznaczeniem ludzkości.

Czy kapral Ezra Leahy i pozostali żołnierze z Plutonu 7 wyjdą obronną ręką z niebezpieczeństw? Czy zbliżą się do rozwiązania zagadki dziwnego posągu znalezionego w zigguracie legendarnego miasta Khon-Ma? Czy dadzą radę powstrzymać wrogów przed realizacją planów? Czy zdołają uciec przeznaczeniu? Przekonajcie się, czytając tom drugi.

Podróż trwa.

Książka "Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy" - Dariusz Domagalski - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2018 r. Cena 25.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.