pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiersze pisane marzeniami

Autor książki:

Renata Świst

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100 s.
EAN: 9788364786877
ISBN: 978-83-6478-687-7
Data: 2021-01-11
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Każdy z nas ma wiele marzeń, pełen ich też jest cały świat. Autorka o marzeniach pisze tak:
Anielskie marzenia
Marzeń świat jest dookoła
I przebywa w głębi duszy
Z Aniołkami go witamy
Się cieszymy, że jest tutaj
Raźniej nam jest, gdy marzymy
Delikatniej się czujemy
I pod niebo się wznosimy
W tą anielską aurę cudną
I jesteśmy zachwyceni
Że możemy być w przestrzeni
Ten prosty w słowach, emocjonalny wiersz płynący z głębi serca autorki oddaje ducha jej poezji.
Marzenia i poezja mają ze sobą wiele wspólnego - wiara, którą żyjemy, przeplata się z nadzieją, a ta z kolei z realizacją marzeń. Marzeń różnych, tych, które mają szansę na spełnienie i tych już spełnionych. Także tych, które mówią o miłości pięknie przeżywanej, oczekiwanej. Fascynacje zarówno poezją, jak i marzeniami często mieszają się ze snem. Marzenia-sny przeplatane jawą, poetka przelewa na papier, angażując i intrygując wyobraźnię czytelnika. Jej wiersze pełne są luźnych skojarzeń, myśli roztargnionych, pomysłów, które na różne sposoby łączą jej sny z wierszem poprzez język obrazu, metafory, emocji i symbolu.
W tej poezji wyczuwa się pośpiech. Autorka pisze szybko, tak aby powstający anielski wiersz-sen nie zgubił ważnych do przekazania słów, zwiększając tym samym kreatywność i poszerzając świadomość przekazu. To poezja niełatwa, nieraz surrealistyczna, metafizyczna. Ale wielu czytelników na pewno w tych wierszach odnajdzie najgłębsze zakamarki swojej duszy. Być może te wiersze pomogą usłyszeć i zrozumieć coś, co jest trudne do przyznania się przed samym sobą.

Książka "Wiersze pisane marzeniami" - Renata Świst - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 100 stron i została wydana w 2020 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.