pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wiersze pisane życiem

Autor książki:

Renata Świst

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 130 s.
Wymiar: 204x147 mm
EAN: 9788364786006
ISBN: 978-83-6478-600-6
Data: 2021-06-24
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed Państwem kolejny, wydany w Wydawnictwie Astrum tomik poezji pod tytułem Wiersze pisane życiem autorstwa Renaty Świst.
Poprzednie dwa nosiły tytuły: Wiersze pisane marzeniami oraz Wiersze pisane z Anielskim przesłaniem.
Autorka konsekwentnie podąża swoją własną ścieżką tworząc dzieła nawiązujące do przesłania, które jest podyktowane wewnętrznym głosem pochodzącym z nieba, z którego czerpie siły do tworzenia nowych dzieł:
Objawienie otrzymane z niebios wypełnia mój umysł. Obserwuję i przyglądam się otoczeniu, które jest wokoło. Pisanie wierszy daje mi poczucie wewnętrznego spokoju, wiary i nadziei. Wyciszam się i przenoszę w inny wymiar cudownego świata i przestrzeni. Wiersze są odzwierciedleniem wyrażonych emocji i szczerości uczuć z głębi wydobytych. Słowa potrafią poruszyć serce i wypełnić duszę, wzbudzić nadzieję i odmienić spojrzenie. Wierzę, że dla wielu osób wiersze pozostawią w sercach cząstkę wrażeń i pozytywnych emocji.
Zapraszam do lektury.
Autorka o sobie:
Nazywam się Renata Świst. Pochodzę z Wałcza, ale od kilku lat życie mojej rodziny toczy się i płynie w Irlandii. Dostałam objawienia oraz natchnienia lekkich, anielskich i życiowych myśli i zaczęłam pisać wiersze. Wydałam sześć tomików wierszy: Tomik wierszy pisany boską energią, Tomik wierszy pisany światłem, Tomik wierszy pisany nadzieją, Tomik wierszy pisany magią, Wiersze pisane marzeniami oraz Wiersze pisane z Anielskim przesłaniem. Są one dostępne w wersji papierowej oraz wersji e-booka na stronie księgarni internetowej: Ridero.eu, Księgarni internetowej Astrum, Empiku oraz wielu innych. Wzięłam również udział w antologiach pisarzy współczesnych wydanych przez wydawnictwo Astrum: Wiersze sercem pisane Ed.14, Ed.15, Ed.16 Zanim nadejdzie burza Ed.4, Ed.5, Zanim zabierze nas wiatr Ed.9, Kocham Cię Polsko Ed.1, Modlitwy Ed.8, które są dostępne na stronie internetowej Wydawnictwa Astrum oraz w księgarniach i wybranych Empikach.
Posiadam stronę na FB: Renata Świst-wiersze, na którą serdecznie zapraszam. Życzę dużo życzliwości i przyjemnych chwil.

Książka "Wiersze pisane życiem" - Renata Świst - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 130 stron i została wydana w 2021 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]