pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uśmiech w szufladzie

Autor książki:

Agnieszka Czarnecka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
EAN: 9788382980400
ISBN: 978-83-8298-040-0
Data: 2023-05-29
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed Państwem nowy, kolejny wydany w Wydawnictwie Astrum, tomik poezji autorstwa Agnieszki Czarneckiej pod tytułem UŚMIECH W SZUFLADZIE.

To kontynuacja drogi poetyckiej autorki tworzącej niezwykle ciepłe, kobiece wiersze, pełne afirmacji życia, dobra płynącego z głębi serca. Afirmacją w pojęciu poetki, są wszelkie słowa, które podnoszą na duchu i wzbudzają empatię w stosunku do innej osoby. To jeden z wielu języków miłości, które w jej wierszach są specyficznymi sposobami dawania i otrzymywania tego uczucia. Autorka głęboko wierzy, że słowa naprawdę mają znaczenie i pomagają wyrazić nasze wewnętrzne ja tu i teraz, obserwując zmieniający się wiosną świat i kwitnącą bzem miłość.

...bzem

jutro zasłaniasz

niech dłuży się chwila

ciepło głosu

splotę

z mym drżeniem

jestem obok

pamiętasz

trwa zaklęcie

a jutro

będziesz tylko

miłym

wspomnieniem

Miłość wpleciona w naturę zdaje się być dla autorki tomiku Uśmiech w szufladzie najsilniejszą i najzdrowszą formą ludzkiej więzi i przynależności. To generatywne odczuwanie głęboko w środku wiąże autorkę i czytelnika emocjonalnie, psychologicznie i duchowo. A poetkę, która jak mało kto rozumie, czym jest afirmacja, czyni wyjątkowo świadomą tego, jak potężne i piękne mogą być naprawdę słowa. Słowa, które mogą zarówno niszczyć, jak i budować.

Zapraszam do lektury wierszy poetki, której język przemawia bezpośrednio do serc czytelnika niczym pieszczoty i słodkie drobiazgi, które naprawdę są perłami słów nie do końca wypowiedzianych.

Książka "Uśmiech w szufladzie" - Agnieszka Czarnecka - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2023 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.