pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wierni Duchowi. Dary Ducha Świętego. Grzechy przeciw Duchowi Świętemu

Autor książki:

ks. Andrzej Zwoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Homo Dei
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365939227
ISBN: 978-83-65939-22-7
Data: 2018-12-05
21.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Działanie Ducha Świętego w życiu chrześcijanina jest źródłem wszelkiego dobra. Całe życie Jezusa prowadziło do tego, by Duch został dany Jego uczniom, wspólnocie Kościoła. Duch Święty ożywia stworzenia i sprawia, że Ewangelia jest głoszona po całym świecie, a wierni stają się „nowymi ludźmi”, otwartymi na Boże natchnienia. On umacnia w cierpliwości, podtrzymuje w słabości, pozwala owocować dobrem. Jest zarazem Pocieszycielem i nowym Prawodawcą, wyznaczającym reguły życia chrześcijanina. Dlatego życie według Ducha i Jego praw (darów) jest wezwaniem obowiązującym każdego, kto ten dar przyjął.

 

Opracowanie ks. Andrzeja Zwolińskiego na temat Trzeciej Osoby Boskiej, ze szczególnym wskazaniem na dary Ducha Świętego oraz grzechy przeciw Niemu, stanowi bogate i erudycyjne, a jednocześnie napisane przystępnym językiem kompendium przydatne dla każdego chrześcijanina. Można je polecić zwłaszcza osobom przygotowującym się do bierzmowania czy katechumenom oraz ich rodzinom.

Książka "Wierni Duchowi. Dary Ducha Świętego. Grzechy przeciw Duchowi Świętemu" - ks. Andrzej Zwoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Homo Dei. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.