pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiara, nadzieja i podejmowanie decyzji czyli jak rozeznawać wolę Bożą

Autor książki:

Gary Zimak

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788374827744
ISBN: 978-83-7482-774-4
Data: 2016-10-03
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Chcesz dokonywać dobrych wyborów? Masz problemy z podejmowaniem decyzji? Pragniesz dowiedzieć się, jaki plan ma dla Ciebie Bóg? Ta książka będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą.

Podejmowanie decyzji bywa skomplikowanym procesem. Gdy sprawa dotyczy kwestii, na których się nie znamy, najlepiej konsultować się z fachowcami. Najlepszego Specjalistę, który zna rozwiązanie każdego problemu, mamy zawsze przy sobie. To nasz Ojciec - Bóg. Jednak odkrywanie, jaka jest Jego wola, często przysparza nam wielu trudności. Ta książka pokazuje, że istnieją sprawdzone sposoby, by się tego dowiedzieć.

Gary Zimak szczegółowo, ale też jasno i prosto przedstawia metody odkrywania, czego pragnie dla nas Bóg w danej sytuacji. Wyraźnie podkreśla, że pierwszym krokiem jest przyjęcie zaproszenia do wejścia z Nim w relację. Bardzo dokładnie opisuje metodę rozeznawania opracowaną przez św. Ignacego. Dzięki niej można nauczyć się wrażliwości na delikatne, wewnętrzne poruszenia, które są nieocenionymi wskazówkami przy podejmowaniu decyzji. Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących wyboru czasu i okoliczności, które najbardziej sprzyjają właściwemu rozeznawaniu.

Bez względu na to, czy decyzja, przed którą stoisz, jest wyższej (np. zmiana pracy czy małżeństwo) lub niższej rangi (np. kupno nowego samochodu, wyjazd na wakacje z rodziną), ta książka przeprowadzi cię przez cały proces decyzyjny. Każdy rozdział koncentruje się na innym aspekcie procesu rozeznawania i zawiera pytania do refleksji, których celem jest pomóc ci dostosować przeczytaną treść do twojej indywidualnej sytuacji.

Jeśli Pan chce, żebyś postąpił w konkretny sposób, to ci to powie. Bóg ma dla ciebie plan. Od Ciebie zależy, czy go rozpoznasz i wprowadzisz go w życie!
Gary Zimak jest katolickim ewangelizatorem, pisarzem i gospodarzem audycji radiowych. Często głosi w parafiach i podczas różnych konferencji.

Książka "Wiara, nadzieja i podejmowanie decyzji czyli jak rozeznawać wolę Bożą" - Gary Zimak - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2016 r.