pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia
Tytuł książki:

Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia

Autor książki:

Mark E. Thibodeaux SJ

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 220x152 mm
EAN: 9788327712646
ISBN: 978-83-2771-264-6
Data: 2018-10-08
27.08  39.90  12.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły, aby skuteczniej rozpoznawać i podążać za głosem Dobrego Pasterza, odróżniając Jego głos od wszystkich innych.

Mamy skłonność traktować rozeznawanie jako podejmowanie decyzji, jednak jest ono czymś o wiele głębszym i szerszym niż zwykłe dokonywanie wyborów. Prawdziwe rozeznawanie uczy nas bowiem, jak rzetelnie oceniać sytuacje i problemy. Chodzi w nim zatem nie o to, co robić, ale kim być - osobą świadomą poruszeń, które prowadzą ku Bogu.

Mark E. Thibodeaux SJ jest jednym z najbardziej przyjaznych, serdecznych i przystępnych przewodników po regułach podejmowania decyzji, jakiego można sobie wyobrazić. James Martin SJ
Mark E. Thibodeaux SJ (ur. 1970) jest kierownikiem duchowym w jezuickim nowicjacie, a także uznanym ekspertem w dziedzinie modlitwy i rozeznawania duchowego. Jest też znanym mówcą i autorem książek Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia, Boże, mam problemy, Tajemnica modlitwy. Przewodnik dla poszukujących Boga. Mieszka w Grand Coteau w stanie Luizjana.

Pierwsze wydanie tej książki ukazało się pod tytułem "Dobre i złe duchy w naszym życiu".

Książka "Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia" - Mark E. Thibodeaux SJ - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Mark E. Thibodeaux SJ - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Niebezpieczna psychologia - okładka książki
Niebezpieczna psychologia Anna Wasiukiewicz
Dewocja - okładka książki
Dewocja ks. Andrzej Zwoliński
Produkty podobne:
Szkoła rozeznawania duchowego - okładka książki
Szkoła rozeznawania duchowego ks. Krzysztof Kralka SAC
Od ducha do ucha - okładka książki
Od ducha do ucha o. Augustyn Pelanowski OSPPE