pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wesoła rozwódka

Autor książki:

Iwona Czarkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376746371
ISBN: 978-83-7674-637-1
Data: 2017-07-13
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Rozwódka wcale nie musi być kobietą smutną i przegraną!
Życie może rozsypać się w mgnieniu oka. Jednego dnia jesteś szczęśliwą mężatką i urządzasz nowy dom, a następnego do twoich drzwi puka obca kobieta i oznajmia, że ukochany mąż od dawna cię zdradza. To właśnie przytrafiło się Alicji. Wyprowadza się, składa pozew o rozwód i zaczyna nowe życie w kawalerce, której użycza jej przyjaciółka. Na przekór wszystkim postanawia udowodnić, że rozwódka nie musi być wcale stracona dla świata. Może być wesoła i cieszyć się nowym życiem! To nowe życie najlepiej rozpocząć z rozmachem i przytupem. A jak konkretnie? Alicja już wie i postanawia pomóc innym kobietom, które spotkało to, co ją, i pokazać im, że życiem można się cieszyć nawet po rozwodzie. A może przede wszystkim po rozwodzie?
Będzie wesoło i będzie się działo!
Iwona Czarkowska z mistrzowską precyzją i przymrużeniem oka ukazała trudny temat rozwodów i rozpoczynania życia od nowa. Ta książka to gwarancja poprawy nastroju u każdego ponuraka!
Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Książka "Wesoła rozwódka" - Iwona Czarkowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]