pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pani Fletcher
Tytuł książki:

Pani Fletcher

Autor książki:

Tom Perrotta

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 188x158 mm
EAN: 9788324048120
ISBN: 978-83-2404-812-0
Data: 2018-08-01
30.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Doskonała lektura dla fanów
WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO

Pieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach,
które chcemy zapamiętać.

Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie zaznała. Niemal przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowej pornografii i niekonwencjonalnego seksu. Coś, co kiedyś było dla niej nie do zaakceptowania, teraz okazuje się pociągające i wyzwalające. Eve musi się odnaleźć w czasach Tindera i gender studies, aby zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebuje.

Tymczasem jej rozpieszczonego syna czeka na kampusie bolesne zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że znana mu z filmów porno wizja intymności nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądają prawdziwe relacje z kobietami.

Pełnokrwista, podszyta cierpkim humorem powieść Toma Perrotty to błyskotliwy komentarz do skomplikowanej obyczajowej panoramy naszych czasów.

"Tom Perrotta ma ucho ironisty i serce romantyka".

Jennifer Egan

Książka "Pani Fletcher" - Tom Perrotta - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Tom Perrotta - autor m.in.:
Produkty podobne:
Pani Fletcher - okładka książki

Pani Fletcher

Tom Perrotta
Pani Kazimiera - okładka książki

Pani Kazimiera

Witold Wedecki