pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna z warkoczem

Autor książki:

Agnieszka Jordan-Gondorek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376747477
ISBN: 978-83-7674-747-7
Data: 2019-01-11
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy rozwód może okazać się najlepszą rzeczą, jaka spotyka kobietę?
Krystyna jest pewna, że jej świat się zawalił. Mąż, z którym od lat starali się o dziecko, pewnego dnia radośnie oświadcza, że zostanie tatusiem. Problem w tym, że mamusią nie jest jego żona, a sprzedawczyni z mięsnego.

Po wyrzuceniu wiarołomnego męża z domu kobieta postanawia otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Jego symbolicznym początkiem ma być wizyta w salonie fryzjerskim. Jakież jest jej zdziwienie, gdy zamiast znajomej fryzjerki w drzwiach wita ją przystojny nieznajomy.

Dziewczyna z warkoczem to historia o zawirowaniach ludzkich losów, o zdradzie, cierpieniu i ponownym odnajdywaniu własnego szczęścia. To historia, która na długo zapadnie w waszą pamięć i ogrzeje wasze serca. Pokaże, że każdy z nas ma prawo być szczęśliwym i cieszyć się w pełni życiem. Koniecznie przeczytajcie!
Grażyna Wróbel, blog Czytaninka
Dziewczynę z warkoczem, czyli Krysię, warto poznać bliżej, jej historia wciąga już od pierwszych stron książki. Jak poradziła sobie w bardzo trudnej sytuacji, w której się znalazła? I co jeszcze przyniesie jej los? Serdecznie polecam tę ciepłą i ciekawą historię.

Małgorzata Garkowska,
pisarka

Książka "Dziewczyna z warkoczem" - Agnieszka Jordan-Gondorek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r.