pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Jeżeli jesteś (CD mp3)

autor:

Hanna Dikta

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382712674
Data: 2022-03-24
26.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


MIŁOŚĆ, KTÓRA TRWA WIECZNIE
Olga wraca do Chorwacji i zamieszkuje w Arbaniji, miejscowości przy Trogirze. Raz w tygodniu spotyka się z Sanją, skrzywdzoną przez los dziewczyną. Pracuje nad redakcjami książek oraz zaczyna pisać własną – wspomnienia o swojej córce Natalii. Cały czas się zastanawia, co dzieje się z Natalią, czy żyje, czy jeszcze się spotkają. Odwiedza ją Stanisław i rozmawiają o przyszłości. Olga nie potrafi zaakceptować postawy Stanisława i z nim zrywa. Mimo tęsknoty postanawia nawiązać bliższe relacje z kimś innym.

Pewnego dnia dzwoni do niej Igor, dawny partner, który opiekuje się jej mieszkaniem w Polsce, z informacją, że dostała list. W Oldze budzi się nadzieja…
Kontynuacja losów bohaterki „Trogirskich wakacji”.

***
„»Jeżeli jesteś« to niezwykła opowieść o miłości. Tej matczynej i tej partnerskiej. Historia Olgi pokazuje, jak nieprzewidywalne potrafi być życie. Daj się zaprosić na spacer po uliczkach chorwackich miast. Weź ze sobą wodę i chusteczki. Przydadzą się. Polecam!”
Agnieszka Sonenberg, Przystanek szczęścia

Audiobook „Jeżeli jesteś (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 26.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.