pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nad lawendowym morzem

Autor książki:

Karolina Załuska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381472685
ISBN: 978-83-8147-268-5
Data: 2019-01-17
29.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Pasjonująca opowieść o walce z depresją
Wypalenie zawodowe, frustracja, uzależnienie od alkoholu, poczucie braku sensu w życiu... Oto problemy, z jakimi borykają się bohaterowie powieści ?Nad lawendowym morzem?. Pewnego dnia ich drogi się przetną, a za drzwiami jednej ze starych gdańskich kamienic zaczną płynąć słowa, które ułożą się w fascynującą opowieść pełną skrajnych emocji. Opowieść, w której rzeczywistość nieustannie przeplata się ze snem, a radość - z przygnębieniem i lękiem.

Jak radzić sobie z depresją? Czy da się wygrać z nieustępliwym losem? Jak zawalczyć o swoje szczęście, gdy wydaje się, że nie ma już szans na lepsze jutro? Nie sposób udzielić prostych odpowiedzi na te pytania. Pewne jest tylko jedno: łatwiej wyjść na prostą, gdy ma się wokół siebie ludzi, którzy chcą pomóc.

Obrócił się na bok i przetarł twarz dłonią. Wszystko było jak wczoraj. Walizka leżała na środku pokoju z ubraniami wylewającymi się z niej jak wnętrzności upolowanej przez dzikiego zwierza ofiary, z łóżka smętnie zwisał róg czystej, białej kołdry Piotra. Samego zaś Piotra w pokoju nie było."

Książka "Nad lawendowym morzem" - Karolina Załuska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.