pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Plotki o miłości

Autor książki:

Ela Sidi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788380319264
ISBN: 978-83-8031-926-4
Data: 2018-04-18
28.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Miłość i śmierć... Gdy odchodzą ci, których kochamy. Czy można kochać po wielkiej niespełnionej miłości? A jeżeli mylimy miłość z pożądaniem? Czy jest w tym czyjaś wina? Pożądanie dodaje sił, wyzwala emocje, które nadają blask i sens naszemu życiu, ale czy mamy do niego prawo?
Plotki o miłości to historia nietuzinkowej, obdarzonej urodą i talentem Polki z Wybrzeża, która po nieudanym związku próbuje znaleźć szczęście u boku Izraelczyka w Erec Israel - kraju bogatym, dającym wielkie perspektywy, ale zarażonym śmiercią i lękiem. Jak żyć po tragicznej śmierci córki? Jak budować związek na ciągłych błędach i na gruzach związków sprzed lat?
Plotki o miłości to historia kobiety kuszącej los, historia miłosnych szaleństw, ale też opowieść o samotności i o ciągłym niespełnieniu. Opowieść o kobiecie, którą kochało wielu, ale nikt nie potrafił wywiązać się z dawanych obietnic.

Książka Eli Sidi tchnie psychologiczną dociekliwością. Nie zawsze wszystko jest tak, jak nam się wydaje. Dlatego nie stawiajmy zbyt pochopnie ocen przed przeczytaniem ostatniego zdania. Nie bądźmy sędziami, zanim obejrzymy ostatni akt.

Książka "Plotki o miłości" - Ela Sidi - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.