pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Uzdrawianie wiarą - uzdrawianie całościowe
książka:

Uzdrawianie wiarą - uzdrawianie całościowe

autor:

Gabriele

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego
Rok wyd.: 2001
Oprawa: twarda
Ilość stron: 98 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788391192900
ISBN: 978-83-9119-290-0
Data: 2019-02-25
9.17  9.64  0.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Uzdrawianie wiarą - uzdrawianie całościowe - Gabriele - opis książki:

I zdrowym, i chorym książka ta powie, o co naprawdę chodzi w życiu. Ten, kto stara się wypełniać swoje ziemskie dni czymś dobrym, dojść do ładu z sobą i swoimi bliźnimi, kto chce doznać siły płynącej z prawdziwie pozytywnego życia, znajdzie w tej książce nieocenioną pomoc. Zawiera ona szczegółowe wyjaśnienia współzależności, jakie zachodzą pomiędzy chorobą lub zdrowiem a naszym sposobem życia i przekazuje nam, że BÓG jest źródłem siły w głębi wnętrza każdego człowieka.
Jezus z Nazaretu 2000 lat temu mówił do chorych, których uzdrawiał: Pójdź i nie grzesz odtąd już więcej. Twoja wiara ci pomogła. Czy te słowa przeznaczone są tylko dla ludzi tamtych czasów? Czy tylko wtedy miały znaczenie, czy mają też sens w czasach dzisiejszych, w których medycyna oferuje człowiekowi tyle możliwości leczenia jego chorego ciała? O co chodziło Jezusowi, kiedy mówił o wierze?
Gabriela, prorokini i orędowniczka Boga dla naszych czasów, ukazuje w tej książce, czym jest prawdziwa, aktywna wiara. Chodzi nie tylko o to, żeby wierzyć w Boga powierzchownie i myśleć o Nim tylko wtedy, kiedy nam się źle powodzi lub kiedy mamy trudności. Chodzi o wiele więcej - o włączenie Go całkowicie w nasze życie przez przyjmowanie w głębi serca i wprowadzanie w czyn Jego Prawa, które znamy z Dziesięciu Przykazań i Kazania na Górze. To dotyczy nie tylko naszego sposobu myślenia i postępowania, lecz również naszych uczuć i odczuć, jakie żywimy na przykład wobec bliźniego.
Gabriela daje konkretne, pomocne nam wskazówki, abyśmy samych siebie lepiej zrozumieli, znaleźli dostęp do siebie samych, do tych myśli czy kompleksów w nas, które nie są w porządku i powinny być oczyszczone. Jeżeli usuniemy to, co tamuje przepływ pozytywnych i zbawiennych sił, to siła Boża może w nas zadziałać i przynieść nam trwałe całościowe uzdrowienie. W tej książce znajdujemy więc całą pełnię wyjaśnień, impulsów i pomocnych wskazówek do osiągnięcia pozytywnego, zdrowego i szczęśliwego życia.

Książka „Uzdrawianie wiarą - uzdrawianie całościowe” - oprawa twarda - Wydawnictwo Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego.

Książka posiada 98 stron i została wydana w 2001 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Uzdrawianie wiarą - uzdrawianie całościowe"
Gabriele - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Orędzia z Nieba - okładka książki
Orędzia z Nieba św. Charbel
Kardynał Stefan Wyszyński. Droga - okładka książki
Kardynał Stefan Wyszyński. Droga na ołtarze życie... Małgorzata Pabis, Izabela Kozłowska
Produkty podobne:
Radość Nawrócenia - okładka książki
Radość Nawrócenia s. Bożena M. Hanusiak