pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Uwolnij się od psychopaty. Jak odzyskać siebie po toksycznym związku
Tytuł książki:

Uwolnij się od psychopaty. Jak odzyskać siebie po toksycznym związku

Autor książki:

MacKenzie Jackson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328337862
ISBN: 978-83-2833-786-2
Data: 2018-04-25
26.04  37.00  10.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Uwolnij się od psychopaty. Jak odzyskać siebie po toksycznym związku - opis książki:

Każdemu może się zdarzyć, że nawiąże relację z psychopatą. Psychopaci, socjopaci, osoby narcystyczne - to ludzie, którzy manipulują innymi i świadomie ich ranią, nie odczuwając przy tym śladu odpowiedzialności czy skruchy. Związek z tak zaburzoną osobą przypomina emocjonalny roller coaster, mroczną podróż do własnych lęków, pełną wściekłości, samotności i goryczy. Niezależnie od tego, jak pięknie się rozpocznie, dalszy ciąg relacji z osobą toksyczną jest rozpaczliwie powtarzalny: po etapie idealizacji nieuchronnie nadejdzie faza dewaluacji i odrzucenia.

Toksycznego związku zwykle nie da się naprawić, ale można ofiarować sobie dar nowego początku i odzyskać siebie, swoje życie i swoje szczęście. Nikt nie musi być pionkiem w grze psychopaty. Trzeba jednak podjąć dość trudną pracę, aby się uwolnić i wydobrzeć po toksycznym związku. I o tym właśnie jest ta książka. Zmierzenie się z pewnymi sprawami, kiedy człowiek czuje się zdeptany, pobity i przemieniony w pustą skorupę, może się wydawać nierealne. Ale będzie też odświeżające i wzmacniające, a przede wszystkim doprowadzi do odbudowania poczucia własnej siły, wartości swojej osoby i odzyskania szczęścia. I również o tym jest ta książka.

Z książki dowiesz się:
Jak rozpoznać, że masz do czynienia z psychopatą
Jak wyglądają etapy odzyskiwania siebie po toksycznym związku
Jak odzyskać szacunek do samego siebie i odkryć własną siłę
Jak uniknąć kolejnego związku z psychopatą
Gdzie szukać cennych materiałów uzupełniających i jak znaleźć pomoc
Zacznij znów żyć i na nowo ciesz się życiem!
Jackson Mac Kenzie jest współzałożycielem serwisu Psychopath Free.com, gdzie funkcjonuje społeczność oferująca pomoc osobom, które przetrwały toksyczny związek. Napisał kilka cenionych książek o tej tematyce. Na co dzień współpracuje z firmą techniczną w Nowej Anglii. Mac Kenzie kocha koty, Boże Narodzenie, dalekie wędrówki i... jacuzzi.

Książka "Uwolnij się od psychopaty. Jak odzyskać siebie po toksycznym związku" - MacKenzie Jackson - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]