pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
O naśladowaniu Chrystusa - okładka książki
O naśladowaniu Chrystusa pozycja dostępna
Miesiąc dusz czyśćcowych - okładka książki
Miesiąc dusz czyśćcowych pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością
książka:

Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788327701756
ISBN: 978-83-2770-175-6
Data: 2015-08-11
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością - Timothy M. Gallagher OMV - opis książki:

Odkryj modlitwę, którą kochał św. Ignacy Loyola Książka Timothyego M. Gallaghera OMV to doskonałe wprowadzenie w modlitwę rachunku sumienia według metody św. Ignacego Loyoli. Jest też bogatym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich, którzy pragną prowadzić pogłębione życie duchowe. Pokazuje, że modlitwa rachunku sumienia to przemieniająca i wciąż ewoluująca praktyka duchowości chrześcijańskiej.

Opierając się na autentycznych świadectwach wielu osób oraz na własnym doświadczeniu prowadzenia kierownictwa duchowego, ojciec Gallagher omawia kolejne punkty ignacjańskiego rachunku sumienia, wyjaśnia jego najważniejsze zasady i odpowiada na wiele istotnych pytań dotyczących tej modlitwy: Czym jest rachunek sumienia? Jak zacząć się nim modlić? Jak dostosować go do naszego życia? Czy jest możliwy w naszym zabieganym życiu? Jakie przeszkody można napotkać w codziennym praktykowaniu rachunku sumienia? Jak je pokonać? Jakie przyniesie owoce?

Książka „Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością” - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM.

Książka posiada 260 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Modlitwa rachunku sumienia. Św. Ignacy uczy jak modlić się naszą codziennością"
Timothy M. Gallagher OMV - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Moc uwielbienia - okładka książki
Moc uwielbienia Merlin Carothers