pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Ustawa o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości...
książka:

Ustawa o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Praktyczny komentarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2011
Oprawa: twarda
Ilość stron: 208 s.
EAN: 9788326414893
ISBN: 9788326414893
Data: 2011-09-06
pozycja niedostępna

Ustawa o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Praktyczny komentarz - Ewa Bończak-Kucharczyk - opis książki:

Jest to obecnie jedyny na rynku komentarz do ustawy o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Został w nim także dokonany gruntowny przegląd przepisów, na podstawie których mogło w przeszłości nastąpić w księdze wieczystej przejście własności nieruchomości na Skarb Państwa lub jednostkę samorządu terytorialnego - do dziś nieujawnione. Książka zawiera analizę nie tylko przepisów ustawy, lecz także różnych kwestii proceduralnych związanych z procesem ujawniania własności publicznych nieruchomości.

Książka Ustawa o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Praktyczny komentarz - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 208 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ustawa o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości..."
Ewa Bończak-Kucharczyk - autor m.in.:
Spółdzielnie mieszkaniowe. Komentarz - okładka książki
Spółdzielnie mieszkaniowe. Komentarz Ewa Bończak-Kucharczyk;