pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ustawa o pracownikach samorządowych. Komentarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 376 s.
EAN: 9788382462685
ISBN: 978-83-8246-268-5
Data: 2021-07-30
122.40 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Stan prawny: 1 czerwca 2021 r.

Komentowana ustawa w szerokim zakresie reguluje stosunki pracy w samorządzie terytorialnym, odnosząc się do licznych grup pracowników zarówno kontraktowych, jak i pozaumownych.

Celem opracowania jest nie tylko przedstawienie interpretacji obowiązujących przepisów, lecz także próba odpowiedzi na często pojawiające się w praktyce wątpliwości dotyczące jej stosowania.

Książka uwzględnia starannie wybrane orzecznictwo sądowe oraz literaturę prawa pracy. Czytelnik ma również możliwość zapoznania się z oryginalną argumentacją prawniczą, co powinno ułatwić pogłębienie analizy interesujących zagadnień.

W korzystaniu z komentarza pomocny będzie ponadto szczegółowy indeks rzeczowy.

Autorami są wybitni przedstawiciele nauki i praktyki prawa pracy z różnych ośrodków naukowych w całym kraju.

Publikacja jest przeznaczona dla pracowników działów personalnych zajmujących się obsługą organów i urzędów administracji samorządowej, a także prawników praktyków biorących udział w sprawach pracowników samorządowych. Zainteresuje również przedstawicieli nauki prawa oraz aplikantów zawodów prawniczych.

Książka "Ustawa o pracownikach samorządowych. Komentarz" - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2021 r. Cena 122.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.