pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ustawa o diagnostyce laboratoryjnej. Komentarz
Tytuł książki:

Ustawa o diagnostyce laboratoryjnej. Komentarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375563368
ISBN: 978-83-7556-336-8
Data: 2010-12-07
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Kodeks spółek handlowych. Komentarz
Kodeks spółek handlowych. Komentarz 269.74 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Postępowanie klauzulowe. Komentarz
Postępowanie klauzulowe. Komentarz 101.93 zł pozycja dostępna!

Ustawa o diagnostyce laboratoryjnej. Komentarz - Anna Augustynowicz, Alina Budziszewska-Makulska, Radosław Tymiński - opis książki:

Komentarz do ustawy o diagnostyce laboratoryjnej jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym publikacją wyjaśniającą przepisy ustawy regulującej tak istotny element systemu opieki zdrowotnej. Diagnostyka laboratoryjna odgrywa coraz większą rolę we współczesnej medycynie i nie ma wątpliwości, że jej znaczenie będzie nadal wzrastać.
Diagności laboratoryjni znacznie częściej i w coraz większym stopniu bezpośrednio uczestniczą w procesie leczenia. Ponadto, ich osobisty kontakt z pacjentem nabiera charakteru podobnego do relacji, jakie łączą pacjenta z lekarzem czy pielęgniarką. Tym bardziej uzasadnione jest przygotowanie publikacji tak szeroko omawiającej prawne i organizacyjne aspekty działania diagnostów laboratoryjnych i medycznych laboratoriów diagnostycznych w polskim systemie prawa.
Komentarz do ustawy rządzi się swoistymi zasadami redakcji, niemniej jednak autorzy starali się napisać go tak, by stanowił on również praktyczny poradnik, pomocny na co dzień kierownikom medycznych laboratoriów diagnostycznych, diagnostom laboratoryjnym oraz innym osobom wykonującym czynności diagnostyki laboratoryjnej w wyjaśnianiu bieżących wątpliwości prawnych.

Książka „Ustawa o diagnostyce laboratoryjnej. Komentarz” - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Anna Augustynowicz, Alina Budziszewska-Makulska, Radosław Tymiński - autor m.in.:
Praca w zespołach diagnostyczno-terapeutycznych. - okładka książki
Praca w zespołach diagnostyczno-terapeutycznych.... Iwona Wrześniewska-Wal, Dorota Cianciara, Anna Augustynowicz (red.);