pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uśmiech losu. Tom 1. Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą

Autor książki:

Agnieszka Krawczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 500 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380754171
ISBN: 978-83-8075-417-1
Data: 2018-03-29
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka z dwójką uroczych dzieci, para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina, w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów Szekspira.

Stary dom kryje niejeden sekret. Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu, czy trudnym do pokonania problemem?
Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni.

To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych momentach.

Poddajcie się urokowi tej klimatycznej opowieści o sile uczuć i potrzebie bycia razem, by wraz z bohaterami uwierzyć, że uśmiech losu zależy w dużej mierze od nas.

Pierwszy tom sagi "Uśmiech losu", opisującej perypetie lokatorów Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą.

Książka "Uśmiech losu. Tom 1. Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą" - Agnieszka Krawczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 500 stron i została wydana w 2018 r.