pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Leśne Ustronie. Tom 3. Wybory serca

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383341729
Data: 2023-03-30
24.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

W Nieznajomce trwa zima, ale powoli przesila się w wiosnę. Czy przyniesie ona odrodzenie i uspokojenie Wszyscy mieszkańcy stają przed kluczowymi wyborami. Zośka zastanawia się, w którą stronę kieruje się jej serce. Czy prawdziwa miłość wygra z przywiązaniem i zauroczeniem Które uczucie jest trwałe i prawdziwe, jak osiągnąć szczęście i spokój ducha, ale jednocześnie nie skrzywdzić nikogo Mieszkańcy górskiej miejscowości będą musieli odpowiedzieć na wiele pytań i pokonać mnóstwo przeciwności zanim minie zima, a świat zazieleni się wiosennie. Mariusz przeżyje trudne chwile w swoim przytulisku, jego siostra stanie wobec konieczności podjęcia ważnych życiowych decyzji, Teo skonfrontuje się nie tylko ze swoją chorobą, ale i z przeszłością, która właśnie go dogoniła.

Poruszająca i pełna magii opowieść o naszych wyborach. Kiedy prowadzi nas serce, nie zabłądzimy na manowce, choć nie wszystkie rozstrzygnięcia są łatwe, niektóre kosztują wiele łez i nieprzespanych nocy. Trzeba jednak wierzyć, że na końcu tej drogi świeci słońce i rodzi się nowy, pogodny dzień.

Audiobook „Leśne Ustronie. Tom 3. Wybory serca” - Wydawca: Storybox. Cena 24.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.