pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Usługi biznesowe oparte na wiedzy. Wpływ na konkurencyjność gospodarki...
książka:

Usługi biznesowe oparte na wiedzy. Wpływ na konkurencyjność gospodarki na przykładzie wybranych krajów Unii Europejskiej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 294 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788379697977
ISBN: 978-83-7969-797-7
Data: 2016-04-14
Cena wydawcy: 48.90 złpozycja niedostępna

Usługi biznesowe oparte na wiedzy. Wpływ na konkurencyjność gospodarki na przykładzie wybranych krajów Unii Europejskiej - Joanna Wyszkowska-Kuna - opis książki:

Rozwój gospodarki opartej na wiedzy, rewolucja informatyczna i postępujące umiędzynarodowienie działalności gospodarczej przyczyniły się do wzrostu wykorzystania w procesach produkcyjnych usług biznesowych opartych na wiedzy (KIBS). W pracy po raz pierwszy podjęto próbę zbadania w sposób kompleksowy wpływu KIBS na konkurencyjność działów wykorzystujących te usługi oraz na konkurencyjność całej gospodarki. Uwzględniono dwa główne kanały podnoszenia konkurencyjności - wzrost produktywności oraz poziom innowacyjności. Ponadto przedmiotem badania uczyniono wpływ intensywności wykorzystania KIBS w gospodarce na konkurencyjność międzynarodową działów świadczących KIBS. Po raz pierwszy w tym obszarze badań odniesiono się do gospodarki Polski, a także porównano znaczenie KIBS i ich wpływ na konkurencyjność w wybranych krajach "starej" UE oraz w grupie krajów przyjętych do UE w 2004 roku, które przeszły podobną ścieżkę transformacji i integracji z UE.

Książka „Usługi biznesowe oparte na wiedzy. Wpływ na konkurencyjność gospodarki na przykładzie wybranych krajów Unii Europejskiej” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego.

Książka posiada 294 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Usługi biznesowe oparte na wiedzy. Wpływ na konkurencyjność gospodarki..."
Joanna Wyszkowska-Kuna - autor m.in.: