pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Urząd do Spraw Dziwnych

Autor książki:

Mateusz Cieślik

Dane szczegółowe:
Wydawca: BeYa
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
EAN: 9788328395886
ISBN: 978-83-2839-588-6
Data: 2023-02-03
27.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Czy masz odwagę wkroczyć do tajemniczego świata animów
Poznaj Sarę Kos. Nastolatkę, która wraz z ojcem i młodszym bratem mieszka w niewielkiej miejscowości niedaleko Krakowa. Sara tęskni za mamą, martwi się o brata i dosłownie nienawidzi swojego ojca. Obwinia go o wszystkie krzywdy, jakie ją w życiu spotkały. Także o to, że przez niego zniknęła mama. Właśnie mija rok, odkąd jej z nimi nie ma. Zostawiła Sarę oraz małego Fabiana i po prostu... Dziewczyna sądzi, że ich porzuciła. To trudna sytuacja, tym bardziej że Fabian ma kłopoty w szkole. W dodatku słyszy tajemnicze głosy...

Tymczasem do jej rodzinnego Czerna sprowadza się nowy mieszkaniec. Sąsiadem Kosów zostaje niejaki Aron Wysocki. Sarę intryguje zarówno nowy gospodarz, jak i jego goście. Są... nietypowi. Jednak naprawdę dziwnie robi się wtedy, gdy okazuje się, że chłopak jest powiązany ze zniknięciem matki dziewczyny.

Kim są tajemniczy animowie
Co łączy Arona z zaginięciem matki Sary
Jakie niespodzianki kryje podziemny Kraków o autorze:
Mateusz Cieślik - pasjonat kreowania światów i snucia opowieści. Dorastał w małym miasteczku niedaleko Gliwic, jest absolwentem Politechniki Śląskiej. Na co dzień przemierza ulice pobliskich miast w poszukiwaniu inspiracji. Mateusz, ty za dużo myślisz - to słowa, które najczęściej słyszy od znajomych. Niestrudzony pożeracz fikcji, nie wyobraża sobie domu bez półek uginających się pod ciężarem książek otwierających portale do najprzeróżniejszych przygód. Urząd do Spraw Dziwnych to jego debiut literacki.

Książka "Urząd do Spraw Dziwnych" - Mateusz Cieślik - oprawa miękka - Wydawnictwo BeYa. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2023 r. Cena 27.61 zł. Zapraszamy na zakupy!