pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uniwersum Metro 2033: Droga stali i nadziei

Autor książki:

Dmitrij Manasypow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 490 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788366575370
ISBN: 978-83-6657-537-0
Data: 2021-03-01
36.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Metro 2033 Dmitrija Głuchowskiego to kultowa powieść z gatunku science fiction, najgłośniejsza rosyjska książka ostatnich lat. Nakład pół miliona egzemplarzy, przekłady na dziesiątki języków plus niesamowita gra komputerowa! Ta postapokaliptyczna historia stała się natchnieniem dla całej plejady współczesnych pisarzy i teraz to oni współtworzą Uniwersum Metro 2033, serię książek opartą na motywach znakomitej powieści.
Bohaterowie tych nowych historii w końcu wychodzą poza moskiewskie metro. Ich przygody na powierzchni ziemi, niemal unicestwionej w wyniku wojny jądrowej, przekraczają wszelkie oczekiwania. Teraz walka o przetrwanie ludzkości będzie się toczyła wszędzie! Z rozedrganej mgły na Rubieży pod Samarą, z miasta położonego na brzegu rzeki Biełej, z wypalonych orenburskich stepów
Kilometry wędrówki przez półmartwy świat, podróży wiodącej do miasta pozbawionego radości. Każdy z wędrowców ma swój cel, każdy swoją drogę. Od tego, jak nią podąży, zależy to, jaka się ona stanie. Jednak w świecie pełnym krwi i nienawiści nie da się przejść swojej drogi i się przy tym nie zbrukać. I droga zmienia każdego zostawia blizny na ciele i szramy na duszy. Trudno nie złamać się pod naporem okoliczności, nie ugiąć się pod ostrymi smagnięciami losu. Ale dopiero gdy człowiek przejdzie pomyślnie próby tułaczki, może zrozumieć, kim jest i z jakiego powodu się tutaj znalazł. Bez względu na to, jakie pojawią się w podróży przeszkody, powinien je pokonać z honorem. I możliwe, że wtedy na końcu drogi stali ukaże mu się drżący miraż nadziei.

Książka "Uniwersum Metro 2033: Droga stali i nadziei" - Dmitrij Manasypow - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 490 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.25 zł. Zapraszamy na zakupy!