pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
uniLOGO 1. Zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów...
Księgarnia »
Książki »
książka:

uniLOGO 1. Zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów terapeutów i nauczycieli. Teczka z ilustracjami

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 225x300 mm
EAN: 9788371343957
ISBN: 978-83-7134-395-7
Data: 2010-04-01
Cena wydawcy: 18.00 złpozycja niedostępna

uniLOGO 1. Zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów terapeutów i nauczycieli. Teczka z ilustracjami - Anna Lubner-Piskorska - opis książki:

Teczka zawiera karty z ilustracjami do powielenia. Ogółem jest to blisko 300 rysunków które można wykorzystać w dowolny sposób. Materiały są podzielone na podstawowy zestaw obrazków historyjkę obrazkową labirynty układanki grę planszową i wycinanki. Rysunki zgrupowane są w trzech działach tematycznych cukiernia ogród i piraci. Wielką zaletą proponowanych materiałów są nieograniczone możliwości wykorzystania. Ilustracje można kopiować ciąć kolorować układać z nich gry planszowe lub traktować je jako formę nagrody za prawidłowo wykonane ćwiczenie. Szerszy wybór zabaw znajduje się w przewodniku pod tym samym tytułem.

Książka „uniLOGO 1. Zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów terapeutów i nauczycieli. Teczka z ilustracjami” - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA.

Książka posiada 96 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "uniLOGO 1. Zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów..."
Anna Lubner-Piskorska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: