pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ukryta wojna, cicha kapitulacja? Polityka Polska wobec żydowskiego...
Książki »
Tytuł książki:

Ukryta wojna, cicha kapitulacja? Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu

Autor książki:

Marian Miszalski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Capital
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 314 s.
EAN: 9788366490116
Data: 2019-11-20
30.69  45.00  14.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Co do politycznego aspektu żydowskiego rasizmu, to twierdzenie o wyjątkowości ludobójstwa dokonanego na Żydach przez Niemców podczas II wojny światowej jest nieprawdziwe. To zwyczajny polityczny mit, polityczna propaganda: "religia świecka", czyli ideologia. Ludobójstwo dokonane w Związku Sowieckim przez komunistów na "klasowych wrogach rewolucji" przekracza wielokrotnie liczbę żydowskich ofiar Hitlera (6 milionów według najwyższych szacunków) i oceniane jest (wedle najniższych szacunków) na 20 milionów ofiar.

W 2018 roku, gdy pojawił się projekt ustawy JUST, władze Pi S-owskie nie uczyniły nic dla wsparcia spontanicznej, oddolnej akcji protestacyjnej Polonii amerykańskiej, przeciwnie: rozmawiały z członkami amerykańskiego lobby żydowskiego, a nie z walczącą z nim Polonią? Podczas swej rozmowy z prezydentem Trumpem Andrzej Duda nawet nie wspomniał o tej ustawie, a zapytany dlaczego tego nie zrobił odparł z głupia frant: Bo strona amerykańska nie poruszyła tego tematu?

Marian Miszalski (ur. 1948) - Absolwent prawa Uniwersytetu Łódzkiego i podyplomowego Studium Dziennikarskiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Internowany w stanie wojennym. W latach 1983-89 obok Stanisława Michalkiewicza współtwórca niezależnego Wydawnictwa "Kurs". Dziennikarz katolickiego tygodnika "Niedziela", oraz publicysta tygodnika "Najwyższy Czas". Autor książek m.in.: Najnowsza spiskowa historia Polski oraz "Żydowskie lobby polityczne w Polsce".

Książka "Ukryta wojna, cicha kapitulacja? Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu" - Marian Miszalski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Capital. Książka posiada 314 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.69 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]