pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ucieczka z nieznajomym

Autor książki:

Katarzyna Bester

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366890855
ISBN: 978-83-6689-085-5
Data: 2021-07-13
20.64 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kiedy chcesz wydostać się z pułapki, możesz stracić czujność i zmysły. Ucieczka z nieznajomym nie wydaje się rozsądna, ale Hannah nie ma wyboru. Czy właśnie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty?
Powrót nie wchodzi w grę. Hannah musi uciekać, kryć się przed mężem i oprawcą w jednej osobie. Jeśli trafi on na jej ślad, zrobi wszystko, aby ją zatrzymać i odpowiednio zdyscyplinować. Plan kobiety jednak nagle się sypie i trzeba improwizować. Wtedy Hannah odkrywa, że jeden ze stojących przy drodze samochodów ma otwarte drzwi. Chowa się za siedzeniem pasażera i postanawia zdać się na los.

Szybko się orientuje, że mężczyzna, który nieświadomie wywiózł ją z dala od zagrożenia, nie jest zwyczajnym turystą. Tajemniczy Jonathan może pomóc jej w ucieczce. Podczas wspólnej podróży tych dwoje odkrywa, jak wiele ma ze sobą wspólnego, a ich przypadkowa znajomość stopniowo przeradza się w pożądanie, z którym coraz trudniej im walczyć. Czy dopadnie ich przeszłość? Czy mogą zaufać sobie nawzajem?

Książka "Ucieczka z nieznajomym" - Katarzyna Bester - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 20.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.