pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tamtej nocy. Seria z detektywem Wintersem. Tom 1

Autor książki:

Katarzyna Bester

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dlaczemu
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788367357807
ISBN: 978-83-6735-780-7
Data: 2023-03-28
29.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Gwiazda kina spada ze schodów i ginie na miejscu. Żona, która znalazła ciało, wzywa pomoc. Do sprawy zostaje przydzielony detektyw Aidan Winters, który wyznaje jedną zasadę: wszystko jest możliwe i każdy jest podejrzany. Pojawia się na miejscu zbrodni, w ogromnej posiadłości na Staten Island i natychmiast stwierdza, że nie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jego podejrzenia padają na młodą wdowę, Carol, która również pracuje w policji. Śledztwo prowadzi do zakwestionowania jej zeznań. Dlaczego kobieta kłamie Jakim cudem jej adwokat niemal natychmiast pojawił się w jej kuchni Czy młoda policjantka zepchnęła męża ze schodów Co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy

Czym charakteryzuje się dobry thriller Wciągającą intrygą, hipnotyzującym bohaterem i emocjonującym finałem. Mówi się, że każde miasto ma swojego Batmana, błąd... Każde miasto chciałoby mieć Aidana Wintersa! "Tamtej nocy" z wypiekami na twarzy przewracałam strony powieści, by jak najszybciej poznać rozwiązanie śledztwa, które przyprawiło mnie o szybsze bicie serca! Niecierpliwie czekam na kolejną kryminalną zagadkę z udziałem Wintersa! "Tamtej nocy" to thriller, przy którym nie zmrużycie oka, dopóki nie przewrócicie ostatniej strony! Polecam fanom wartkiej akcji i wysmakowanych intryg, nie będziecie się nudzić!
Emilia Szelest 

Książka "Tamtej nocy. Seria z detektywem Wintersem. Tom 1" - Katarzyna Bester - oprawa miękka - Wydawnictwo Dlaczemu. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.71 zł. Zapraszamy na zakupy!