pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tylko to co ważne

Autor książki:

Agnieszka Stec-Kotasińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367295185
ISBN: 978-83-6729-518-5
Data: 2022-06-10
25.94  39.90  13.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

To, co ważne, jest tuż obok nas, choć tak często o tym zapominamy.

Natalia i Alex przygotowują się do nadchodzącego ślubu. Z pomocą im przychodzi Marcelina, która sama emanuje szczęściem, odkąd dowiedziała się, że jej największe marzenie ma szansę się spełnić. Wreszcie zostanie mamą pewnej uroczej czterolatki. Mogłoby się wydawać, że nic nie jest w stanie zburzyć tej sielanki. Jednak na horyzoncie już zaczynają gromadzić się czarne chmury. Niespodziewane pojawienie się kogoś z przeszłości, dawne tajemnice oraz strach o życie najbliższych sprawią, że bohaterowie zrozumieją, jak kruche może być szczęście i ile wysiłku trzeba włożyć, by go nie stracić.

Urokliwe miasteczko Henley-on-Thames, znane z powieści Siła przeznaczenia, znów staje się miejscem, w którym grupie przyjaciół dane będzie doświadczyć pełnego wachlarza emocji.

***
Czasami w życiu pewne wydarzenia sprawiają, że rosnąca w nas chęć zemsty przyćmiewa racjonalne myślenie. To, co ważne, zazwyczaj jest tuż obok nas, choć w takich chwilach o tym zapominamy. Doceniajmy zatem to, co mamy, bo są rzeczy ważne i ważniejsze, a uświadomi nam to właśnie ta książka. Gorąco polecam!
Grażyna Wróbel,
czytaninka.blogspot.com

Książka "Tylko to co ważne" - Agnieszka Stec-Kotasińska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 25.94 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]