pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kobiety nieidealne. Baśka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366217317
ISBN: 978-83-6621-731-7
Data: 2019-05-16
25.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Znane bohaterki w kolejnej odsłonie. Bo nie od dziś wiadomo, że kobiety perfekcyjne są tylko perfekcyjne, za to nieidealne są po prostu fajne.

Jedna z czterech przyjaciółek, Baśka, wreszcie została mamą. Czy kobieta, która przez całe życie skupiona była wyłącznie na sobie, będzie potrafiła odnaleźć się w nowej roli? Do tej pory los obchodził się z nią łaskawie, szczędząc jej większych trosk, ale i nad nią zaczynają się zbierać czarne chmury. Przyzwyczajona do luksusów i wygodnego życia, będzie musiała bardzo się postarać, żeby przetrwać burzę.

Na szczęście, jak zawsze ma wsparcie w przyjaciółkach, które potrafią wyciągać się wzajemnie za uszy nawet z największych tarapatów.

Kolejny raz Magdalena Kawka i Małgorzata Hayles potrafiły zaintrygować i skłonić mnie do tego, bym nieustannie przerzucała kolejne kartki książki. Dałam się wciągnąć! Kolejny raz! Późne macierzyństwo to niełatwy temat, ale autorki uporały się z nim na piątkę. Opowiedziały o problemach, o których wszyscy wiedzą, ale zazwyczaj nie chcą głośno o nich mówić. Ciekawe, ile czytelniczek po przeczytaniu tej książki powie: Tak, jestem Baśką. Fantastyczna robota, drogie panie!
Joanna Divina, dziennikarka radiowa, Mała Czarna

Książka "Kobiety nieidealne. Baśka" - Kawka Magdalena, Hayles Małgorzata - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.