pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rozważna czy romantyczna?

Autor książki:

Anna Karpińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788380691650
ISBN: 978-83-8069-165-0
Data: 2015-11-13
24.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Poruszająca opowieść o determinacji w dążeniu do szczęścia, które nie zawsze zależy od naszej woli.

Po wielu latach Natalia, redaktorka jednego z gdańskich wydawnictw, mama małego Krzysia zaczyna wreszcie układać sobie życie. Wszystko wskazuje na to, że u boku ukochanego Bruna.

Kiedy przygotowuje się na ważne spotkanie z Brunem dzwoni Andrzej, mężczyzna również ważny w jej życiu. W czasie gdy mówieni mężczyźni wyraźnie się spóźniają, niedaleko domu Natalii dochodzi do groźnego wypadku, w którym ginie kierowca sportowego auta. Wszystko wskazuje na to, że to może być Bruno albo Andrzej?
Czy los ponownie odwróci się od Natalii, czy też uchroni ją od kolejnych nieszczęść?
Anna Karpińska (ur. 1959) - ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę zajmującą się szkoleniami i wdrażaniem systemów jakości. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci, synową, zięcia i - od niedawna - wnuka. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: "Nie żałuję niczego (...). Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów".

Książka "Rozważna czy romantyczna?" - Anna Karpińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2015 r. Cena 24.01 zł. Zapraszamy na zakupy!