pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzy dni od teraz

Autor książki:

Krzysztof Petek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788382793970
ISBN: 978-83-8279-397-0
Data: 2021-10-26
14.66 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jajco ucieka z policyjnego aresztu, aby samemu odnaleźć Netkę i udowodnić, że jest niewinny. Ma na to niecałe trzy dni. Jednocześnie musi ukrywać się przed policją, która go poszukuje, a po ucieczce lista oskarżeń względem niego stale rośnie. Czy w takiej sytuacji Jajco będzie mógł zaufać swoim przyjaciołom? Jak zakończy się ta przygoda? Z pomocą przyjdzie reporter Krzysztof razem ze swoimi elektronicznymi cackami. Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.
W serii ukazał się również Mroczny labirynt Czarna walizka Kamienna pułapka Ostatnia zagadka Trzy dni od teraz Bezlitosna fala Koszmarna przesyłka Wszystko w swoim czasie Kolekcja Łowcy Cieni.

Książka "Trzy dni od teraz" - Krzysztof Petek - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 188 stron i została wydana w 2021 r. Cena 14.66 zł. Zapraszamy na zakupy!