pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bezlitosna fala

Autor książki:

Krzysztof Petek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788382790399
ISBN: 978-83-8279-039-9
Data: 2021-10-07
14.10  14.85  0.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

W jakie tarapaty wpakował się znowu Jajco? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań znajdą w Bezlitosnej fali młodzi wielbiciele mocnych wrażeń. Przeżyją emocjonujące przygody w towarzystwie odważnego Jajca i jego przyjaciół: ostrożnego Pucka, erudyty Pchełki i pięknej Marty. ich przeciwnikami będą tym razem ludzie z fałszywego komitetu przeciwpowodziowego, a tłem wydarzeń - powódź tysiąclecia w 1997 roku.
Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą to seria powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszystkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor pokazuje świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.
W serii ukazał się również Mroczny labirynt Czarna walizka Kamienna pułapka Ostatnia zagadka Trzy dni od teraz Bezlitosna fala Koszmarna przesyłka Wszystko w swoim czasie Kolekcja Łowcy Cieni.

Książka "Bezlitosna fala" - Krzysztof Petek - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2021 r. Cena 14.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]