pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzej muszkieterowie

Autor książki:

Aleksander Dumas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 175x250 mm
EAN: 9788375177589
ISBN: 978-83-7517-758-9
Data: 2017-12-20
25.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Trzej muszkieterowie w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na kredowym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Trzej muszkieterowie to jedna z najbardziej znanych powieści historycznych doskonałego francuskiego pisarza, Aleksandra Dumasa. Wydanie w serii Kolorowa Klasyka jest bogato zilustrowane i zawiera pełen tekst powieści, bez skrótów i zmian.

Książka przedstawia historię czterech przyjaciół, którzy z narażeniem życia ratują honor ukochanej królowej, potem zaś walczą ze śmiertelnie niebezpieczną kobietą-szpiegiem. Wszystko to na tle olśniewającej panoramy obyczajowej XVII-wiecznej Francji, wydarzeń historycznych i z udziałem historycznych postaci, przedstawionych przez autora jak żywe.

Akcja toczy się wartko, niespodzianki zaskakują na każdym kroku, od perypetii postaci trudno się oderwać.

Ekskluzywne wydanie w twardej oprawie jest trwałe, bardzo estetyczne i zachwyci nawet najbardziej wymagającego konesera literatury. Polecamy!

Książka "Trzej muszkieterowie" - Aleksander Dumas - oprawa twarda - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2018 r. Cena 25.62 zł. Zapraszamy na zakupy!