pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Chłopi

Autor książki:

Władysław S. Reymont

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 728 s.
Wymiar: 175x250 mm
EAN: 9788375179132
ISBN: 978-83-7517-913-2
Data: 2019-05-14
38.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Chłopi w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Przestawiamy jedną z najwybitniejszych polskich powieści, nagrodzoną Nagrodą Nobla w 1924 r. Powieść, zwana czasem epopeją chłopską, przedstawia życie wiejskiej społeczności polskiej wsi Lipce na tle zmieniających się pór roku - od jesieni do lata. Razem z mieszkańcami czytelnik przeżywa ich kłopoty i radości, uczestniczy w obchodach świąt i uroczystości religijnych, bierze udział w procesach sądowych i konfliktach między różnymi grupami społecznymi.

Nie brak tutaj waśni rodzinnych, jak konflikt między Maciejem Boryną i jego synem Antkiem, a także dramatów miłosnych, których główną bohaterką jest jedna z najciekawszych postaci literackich - Jagna Paczesiówna, wokół której losów osnuta jest akcja powieści.

Wydanie tego ponadczasowego utworu w serii Kolorowa Klasyka jest niezwykle dopracowane graficznie, uzupełnione doskonałymi ilustracjami oddającymi atmosferę powieści, a twarda oprawa jest wyjątkowo trwała i estetyczna.

Gorąco polecamy!

Książka "Chłopi" - Władysław S. Reymont - oprawa twarda - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 728 stron i została wydana w 2019 r. Cena 38.15 zł. Zapraszamy na zakupy!