pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania.

Autor książki:

Jan P. Lenga MIC

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
EAN: 9788386535828
ISBN: 978-83-8653-582-8
Data: 2019-01-30
21.59  30.00  8.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ksiądz Arcybiskup był już dwukrotnie gościem programu Brzytwa, czyli ostro na każdy temat. Niczego w tych programach nie owijał w bawełnę. Mówił o kryzysie w Kościele, o destrukcyjnej działaniu Bergoglio, którego nie nazywał papieżem, z tego względu, że jak powiedział, ma bardzo poważne wątpliwości co do tego czy jest on następca św. Piotra, o tym, że jednym z największych zagrożeń są dla współczesnego Kościoła ruchy charyzmatyczne i o wielu innych sprawach.

Te jego przemyślenia można znaleźć w książce jego autorstwa, która niedługo znajdzie się na półkach księgarskich. Nosi ona tytuł Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania. W książce Ksiądz Arcybiskup idzie dalej, podaje krytyce kardynałów, biskupów i kapłanów, mówi o tym, ze ludzie Kościoła w części się pogubili, w części zdradzili. Wskazuje też ewangeliczne drogi wyjścia z tego upadku Kościoła.

Treść książki najlepiej oddają zdania, które odnajdujemy na tylnej stronie jej okładki: Jeżeli chcesz by nawrócił się Twój mąż, Twoja siostra, syn, proboszcz, biskup podaruj im tę książkę; Książka ta powinna wstrząsnąć polskim Kościołem. Powinna otworzyć oczy wielu świeckim, kapłanom i biskupom. Czy tak się stanie?; Chciałbym zapytać papieża, kardynałów, biskupów, kapłanów: czy Chrystusa jak wróci na ziemię znajdzie w was wiarę?; Bergoglio, kardynałowie, biskupi, kapłani: czy oni głoszą jakąś inną naukę; Czy diabelstwo opanowało Sobór Watykański II; Musimy nawracać Żydów i chronić się przed ich perfidią; Zmowa hierarchów polskich; Szatan, demony, masoneria; Propaganda diabelska działa. A gdzie jest dobra zmiana?; Jaki powinien być biskup - dziś folgują tylko światu i diabłu, a nie zbawieniu ludzi; Na miłosierdzie trzeba zasłużyć, poznając swój grzech, pokutując za niego, przepraszając Boga; Dziś ludziom się nie mówi o ich grzechach, nie troszczy się o zbawienie ich dusz; Sprawiedliwość Boża, sąd, kara; Ekumenizm to jest największa plaga dla Kościoła katolickiego w całej jego historii; Protestantyzm - niebezpieczeństwo od diabła; Chrystus Król - Jeżeli Chrystus Król poprowadzi Polskę możemy się ostać w czas burzy.

Książka "Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania." - Jan P. Lenga MIC - oprawa miękka - Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu. Książka posiada 180 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]